Mili @

Když se učíte něco nového, píšete si poznámky???

Nebo si to rovnou zapamatujete.
Moje kolegyňka si nic nepíše… a pak se pořád ptá!

Nejlepší odpověď
anonym

už jsem ve věku kdy si musím dělat poznámky,sice moc nezapomínám,ale jsem všetečka a tak když se něco nového dozvím snažím se vypátrat co nejvíc,a bez poznámek bych polovinu věcí mohla poplést

Další odpovědi
hanulka11

Tak to já mám i u pc diář a jakmile se učím něco nového hned si píši postup …za čas když už jsem si jistá,si říkám nač jsem si to psala, že je to snadné …ale jistota je jistota a nestydím se za to.

Myšák V.

Já se za to taky nestydim.Jen je problém v tom,že zapomenu i ty papírky…Nákup a pod..Nebo jich mám tolik že je nemůžu najít nebo nevím na kterej sem to napsal)))

Terryle

Taky si musím všecko psát. Diář, seznamy nákupů, nástěnka a papírky, co musím udělat, poznámky ke složitějšímu rozepsanému článku… Výpisky si dělám, i když se učím. Přijde mi, že když si něco píšu, jde mi to do hlavy mnohem líp.Takže výpisky z knížek, výpisky z výpisků, osnovy…

Miroslavst

Ano, píšu si poznámky, ale i přesto si ještě i něco pamatuji. Řídím se pravidlem, že tužka je nejlepší paměť.

Fred

Ono nejde jen o pamet, poznamky nam pomahaji si myslenky usporadat…
Jinak ja si pisu spoustu poznamek, ale take si toho spoustu pamatuji.