Avatar uživatele
Mili @

Když se učíte něco nového, píšete si poznámky???

Nebo si to rovnou zapamatujete.
Moje kolegyňka si nic nepíše… a pak se pořád ptá!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, hanulka11 před 4919 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

už jsem ve věku kdy si musím dělat poznámky,sice moc nezapomínám,ale jsem všetečka a tak když se něco nového dozvím snažím se vypátrat co nejvíc,a bez poznámek bych polovinu věcí mohla poplést

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Tak to já mám i u pc diář a jakmile se učím něco nového hned si píši postup …za čas když už jsem si jistá,si říkám nač jsem si to psala, že je to snadné …ale jistota je jistota a nestydím se za to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Myšák V.

Já se za to taky nestydim.Jen je problém v tom,že zapomenu i ty papírky…Nákup a pod..Nebo jich mám tolik že je nemůžu najít nebo nevím na kterej sem to napsal)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Taky si musím všecko psát. Diář, seznamy nákupů, nástěnka a papírky, co musím udělat, poznámky ke složitějšímu rozepsanému článku… Výpisky si dělám, i když se učím. Přijde mi, že když si něco píšu, jde mi to do hlavy mnohem líp.Takže výpisky z knížek, výpisky z výpisků, osnovy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, píšu si poznámky, ale i přesto si ještě i něco pamatuji. Řídím se pravidlem, že tužka je nejlepší paměť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fred

Ono nejde jen o pamet, poznamky nam pomahaji si myslenky usporadat…
Jinak ja si pisu spoustu poznamek, ale take si toho spoustu pamatuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek