Mystery_M

Když se u studenta základní školy zjistí porucha pozornosti ADHD nebo ADD jak se změní jeho vyučování?

Bude žák dostávat zkrácené zadání atd., nebo bude dostávat úkoly stejně jako dřív? Nebo to bude ještě jinak?

Odpovědi
Ametyst

Žádná diagnóza není konstanta. ADHD se dá dobře zmírnit změnou jídelníčku od syntetických průmyslových potravin k přírodním. Sorry že odpovídám od věci.

Dochy

Pravděpodobně učitelka ve spolupráci se spec. pedagožkou navrhnou způsob jak to řešit, ev. mu může být přiznán asistent.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.