Michal Kole

Když se stane mimořádná událost, kdo určuje co bude dělat každý jednotlivý policista, hasič, lékař, sestra, řidič sanity

Nejlepší odpověď
Lucijej

Michale, každý zná svoje povinnosti.

Další odpovědi
jechoutan

Každý se věnuje co nejlépe a nejrychleji své profesi, a kdo by nevěděl co má dělat, tak vždycky je na místě velitel zásahu, který sám moc dobře ví, kdo, co,jak a kdy má dělat, takže se nemusíš bát, že by třeba policista hasičům vzal hadici a začal hasit :)

marci1

Každý v takové situaci ví, co má dělat.

anonym

Když u nás před domem byla bouračka,přijela sanita i hasiči, doktor dával pokyny ostatním ze sanity, co mají přinést, jak to mají udělat, ale už byli tak sehraní, že nějaké velké pokyn dávat nemusel, spíš se domlouvali kolektivně, pak ti hasiči, každý měl na zádech svoje křestní jméno a jeden tam měl „vedoucí zasahu“, nebo tak něco, to už si moc nepamatuju, tak na ně pokřikoval jejich jmény, dokonce i čumilové pokřikovali, co kde ještě leží a pod. Myslím, že tyto týmy jsou natolik profesionální, že moc pokynů nepotřebují, pak konečně laskavě přijeli cesťáci, a začali jim sypat sůl pod nohy, protože to byla jedna velká ledová plocha, a musím se pochlubit, protože jsem sanitu zavolala já a říkali mi, co a jak mám dělat, bylo to hrozné, paní přišla o nohu, ležela v příkopě, kudy tekla voda asi půl hodiny, než přijeli se sanitou, museli jet pomaleji, jak píšu, silnice byla kluzská, nedalo se jet rychle, cítila jsem se hrozně, nejsem na to zvyklá, jako oni, z nohy trčela kost, a měla ji zapíchnutou v tý zmrzlý hlíně, musela to bt pořádná rána, chudák paní, jela do nemocnice pro syna, on měl zlomenou nohu, další podrobnosti už vynechám
Doplňuji:
http://letecka­posta.cz/962724946

anonym

Nevím jak zdravoťáci, ale u hasičů při nástupu služby se určí kdo má jakou funkci, zda řidič, č. 1, č,2 apod. Z toho vyplývají povinnosti u zásahu. U technických zásahů rozhoduje o co se jedná, záchrana z výšek, zavalení, u dopravní nehody taky. Hasiči podle toho jsou určení a rozmístění na vozidla (CAS, RTP aj.). U PČR to je jasné, zabezpečit místo, řídit dopravu …
Doplňuji:
Velitel zásahu si řídí jednotky, kupodivu i PČR, ale ne zdravoťáky. Pokud se jedná př: dopr. nehodu, určuje lékař, vše se mu podřídí k záchraně života.

Zdroj: z hlavy

nimbus4

Zkus opět vzít boxer a vyraž na úřad práce seřezat úřednici. Nejdřív rozmlať obývák a pak balkonové dveře. Teď, podruhé, Ti to půjde líp. A pak uvidíš souhru integrovaného systému jedna dvě, a zároveň dostaneš, pokud se dostaneš i na úřad práce, odpověď na otázku, jak je to s CPZ, jak se zatčením a případně i vazbou:-). Cvoku.