Michal Kole

Když se rodiče rozvádí a komunikují výhradně přes advokáty, jakými zbrklými akcemi mohou děti situaci zkomplikovat ?

Odpovědi
led

Jen vypsat seznam takových neuvážených akcí by tu zabralo více než jednu stranu textu.
Zmíním jen ty zvlášť výrazné:
uteče z domu
ponocuje venku
dá se na pití, nebo jiné podobné neřesti
přestane chodit do školy
začne dělat věci, které mu (dítěti) rodiče zakazovali
lhát soudu
a mnoho jiných

anonym

Měla jsem stejný problém, už 2 roky se to neřeší a jsem ráda…
Záleží na tom kolik ti je let, když ti je pod 18 let tak bych ti doporučovala jezdit k jednomu z rodičů, u kterého nebydlíš. Hlavně nedělej hlouposti jako tu už psal/a led… :)