Lurius

Když se řekne že někdo zemřel hrůzou, znamená to vždy že zemřel na srdeční selhání?

Může to být i něco jiného než infarkt?

Odpovědi
da ny

Mozek x srdce, selhání organismus.
„…prožití stresující situace může způsobit něco, co vypadá jako zástava nebo selhání srdce, a to i bez ucpaných tepen či krevní sraženiny“
„Pokud je vaše tělo příliš slabé, můžete ho v daném okamžiku přetížit a organismus prostě selže.“
Vědci se nedívají na horory (ani já ne, považuji to za ztrátu času ;D). Radí všem.
https://www.flo­wee.cz/civili­zace/2587-muzete-zemrit-hruzou-aneb-proc-se-vedci-radeji-na-horory-nedivaji

mosoj

Nikoliv. Také může zemřít s Hrůzou.