Complex

Když se řekne „vlez mi na záda“, tak kolik lidí je možné unést?

Nejlepší odpověď
annas

Víte, kolik andělů se vejde na špičku jehly?

„Počet andělů, kteří se vlezou na špičku jehly, se rovná podílu plochy špičky jehly a plochy, kterou zabere jeden anděl“

http://machula­.bigbloger.li­dovky.cz/c/141884­/Andele-na-spicce-jehly.html

Tak si spočítejete podle toho,. kolik jedinců se vám vejde na záda. .

Další odpovědi
led

Kedže nejde o fyzické „vlezení na záda“ ale len abstraktné, potom virtuálne ich môžte uniesť aj všetkých, čo v súčasnom čase sú na Zemi. Nechajte mi, prosím na vašom chrbte trochu virtuálneho miesta, môžme to vyskúšať.