Když se řekne flákota masa, tak kolik asi tak váží?

Je tu nějaká přibližná dolní a horní mez?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom, co za flákotu považujete -jde nejen o kvalitu, ale i váhu.

  1. Flákota je v obecné češtině elký kus jakékoliv masa – záleží na tom, kolik kdo poažuje za velký kus masa.
  2. nebo velký kus masa maso špatné jakosti, tedy levného . – co je pro koho špatné maso – třeba maso ze staré vyřazené krávy, které se musí dlouho připravovat.

Další odpovědi
Lamalam

Záleží na jedlíkovi, např. manžel nebo táta porci masa menší než 250 g považují za degustační vzorek a domáhají se skutečného jídla.