bolak

Když se registrujete na internetu, čtete pečlivě podmínky registrace nebo to prostě odkliknete?

Nejlepší odpověď
BANAN93

Volná disciplína

Doplňuji:
když je to známý web tak to nečtu když si nejsem jistý kam to lezu tak to čtu, ale v drtivé většině to nečtu

Další odpovědi
zzzzz

Volná disciplína

Já si ty údaje vymýšlím, nikde zbytečně neuvádím své osobní údaje ani tel. číslo. Mám dokonce založený jeden speciální email, na který se registruji, je komplet zaspamovaný reklamou, proto nedávám svůj osobní email jen tak někomu.

Sůwa

Ani náhodou, kdyby to bylo důležitý, tak je to větším písmem a byly by tam minimálně tři červené vykřičníky