Hungalabunga

Když se prodává lidem kloubní výživa pro koně, není lepší nakupovat už na e-shopu pro koně?

Fitness e-shop a prodej kloubní výživy lidem který je určen koňům
Co vy na to? https://www.fit­ness.cz/kloubni-vyziva-pro-kone/vitalmax-animal-triple-flex-c-s559904230

Nejlepší odpověď
Drap

Prodává to lidem proto, protože koně si to sami koupit nemohou? Komu by se to pode tebe mělo prodávat? Každý prodává co může a kde může. Proč prodávají třeba kytky na benzinkách?

Další odpovědi
Edison

Já tam ale nevidím, že by to bylo pro lidi, nebo že by to bylo schváleno pro lidi, nebo cokoli takového. To, že to lidfi kupujou a cpou to do sebe je jejich problém. Tuplovaně, když je jasně napsáno, že to je pro koně. Ale můžeš taky podat podnět na potravinářskou a vererinární inspekci, nebo kterej ouřad že potraviny a potravinové doplňky kontroluje.

Malvína

“Způsob použití: Prášek je možné podávat, jako součást potravy, nebo podat přímo do tlamy. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů.”

Pokud jste kůň, klidně si to dejte, ale zřejmě jste špatně pochopil informace v odkaze. Opravdu se nejedná o doplňky stravy určené pro lidi.