salsa verde

Když se otupí po nějaké době keramický nůž jak se nabrousí?

Nejlepší odpověď
kropitko

obrátíte se na nějakou firmu,případně na firmu od které jste nuž koupila a ti ho nechají nabrousit. Ten můj jel až na Slovensko, mají tam nějaké speciální zařízení na broušení keramických nožů. Ale je to už déle ,tak třeba už je i něco u nás.

Další odpovědi
hanulka11

Tyto nože by se neměly mýt v myčce tím se hodně tupí, pokud máte kvalitní /ty stojí přes 1 000kč/ tak vydrží hodně dlouho /pozor nepoužívat na vykošťování /a od výrobce kyocera vám ho tam kde jste ho zakoupili pošlou nabrousit -jisté je že napodobeniny a že jich asi existuje hodně jsou na tom špatně .

Dominno

já si brousím poslední dobou už jen sama, od té doby co mám nože od Dellingeru

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.