Rokio

Když se omluvím prodavači, je to na zavření do blázince?

Jednou jsem šel s otcem do obchodu, který za minutu zavíral. Já jsem se chtěl prodavači omluvit, protože kvůli nám zavře později. Táta řekl, že omlouvat se prodavači je na zavření do blázince a naoap by se podle něj měl prodavač omluvit nám, protože na nás nemá moc času.

Nejlepší odpověď
briketka10

Není. Taky jsem se omluvila v Tabáku prodavačce
myslela jsem si, že mi nevrátila správně peníze, ale
vrátila. Stává se mi to čím dál tím častěji.

Další odpovědi
marci1

V tomhle případě asi ne.

McArthur

Prodavač je také jen člověk, který by rád ke své rodině, za svými přáteli apod. Tedy ano, omluva je v tomto případě slušnost. Tobě nic neudělala, prodavače potěšila. Dělej to tak dál a bude-li to dělat každý, bude svět krásnější místo pro život.

Tvůj otec asi bude patřit k těm, kteří hlídají hodinky, když mají jít z práce, ale ohledy na druhé moc brát nebude. Ber to tak, že starého psa novým kouskům nenaučíš.

Nazdar Bazar

Říká ti něco nadsázka?

klumprt

Jak říká kamarád: Geny klackem nevymlátíš…

Andy8

Určitě ne! Prodavač má jasně stanovenou dobu prodávání a je na ní už zvyklý. Každá omluva v této situaci jen značí,že jste takzvaně „na vyšší úrovni“.