Avatar uživatele
zjentek

Když se od pc mrknete ven, taky je vám jasný, že Vašek Klausů kdysi kecal, když tvrdil, že žádný oteplování se nekoná?

gecco: jo to můžu ..začalo to koncem r.2012, když jsme přežili tu katastrofu nejhrubšího zrna ..no a teď, 2015, je už to zhoršení(takže horko) tak patrný, že jenom buvol by žádný změny necejtil ..hůře vnímaví jedinci se neurazí ..doufám, že v čínským horoskopu nejseš buvol ;q

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Teď je teplo, ale kdo ví, co nás a naše potomky v budoucnosti čeká ? Např. v roce 2030 „malá doba ledová“. 🙂
http://vesmir­.stoplusjednic­ka.cz/nastane-v-roce-2030-doba-ledova-ano-ale-mozna-ji-ani-nezaznamename

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Jaký oteplování? U nás na horách je docela chladno, aktuálně 25,6°C.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Áááááále – dej si sprchu (sprchni i Fanynku 😉 – a nepanikař…
😉
Aniž bych chtěl jakkoli (ne)souhlasit s Klausem – můžeš mi, prosím, uvést, v jakém časovém horizontu se to „oteplování“ koná???
😉
_____________
Zjentku – mluvit o „globálním oteplování“ a brát v potaz data za poslední 3 roky je podobné, jako vyhodnocovat data za poslední tři dny – nebo tři hodiny…!
😁
___
Mimochodem – v čínském horoskopu su ohnivý kůň…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Já vidím venku prostě léto. :)
A buvol bych klidně chtěla být, výborně plave, vedra snáší určitě líp, než já a tygra, kterej jsem, by v pohodě přepral. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

..ale ten Vašek nemluvil o globálním oteplování, von říkal, že žádný oteplování se neděje a taky povídal, že planeta je modrá a né zelená, takže určitý pojmy vo tom má ..to by mě zajímalo, v kterým ráji ty bydlíš, že seš v tý otázce počasí takovej optimista

před 3204 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Bydlím v Praze – "Od revoluce žádná změna. Moraváci dřou a Pražáci se válejí u vody.!… (2002)

před 3204 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

to by mě nebavilo, bejt z moravy tam a koukat, jak se místní válej u nějaký městský břečky

před 3203 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Já mám to štěstí, že mne nebaví válet se u libovolný vody…
😉

před 3202 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

:D

před 3204 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek