jirka F

Když se nudíte, okusujete si nehty na rukou nebo i na nohách?

Já když jsem fakt hodně znuděný tak okusuji jen tak z nudy na rukou většinou.

Nejlepší odpověď
annas

d) mám jinou odpověď

Nikdy jsem to nedělala. Nervozitu, stres. či strach jsem takto neřešila. Nuda? Nějak nevím, co to znamená.

Myslím si, že okusování nehtů je nepěkný zlozvyk, který se dá odnaučit.

Na rukou bych si neměla co okusovat, protože mám a vždy jsem měla nehty ostříhané nakrátko., a to nejen kvůli psaní na mechanickém psacím stroji. Dlouhé nehty a přesné psaní nešly dohromady.

Na nohy bych si nedosáhla, ale netuším, že to někdo dospělý provozuje.

Další odpovědi
Kelt

d) mám jinou odpověď

Nechápu rozdíl mezi c) a d), obojí je vyhýbavá odpověď. A kromě toho si mohu okusovat nehty, i když se nebudu nudit, nebo se budu nudit a nebudu si okusovat nehty.

quentos

d) mám jinou odpověď

Mám jinou odpověď: NE. To je zase anketa, když tu nemá člověk možnost záporně odpovědět. A „nechty“ je taky dobrý slovo. Už vidím tu výmluvu: „Mně do toho vlezla slovenština.“

marci1

d) mám jinou odpověď

Nudit se, co to je? Neznám. A okusovat si nehty? Víš jak dlouho trvá udělat si perfektní manikúru? 🙂