Ametyst

Když se někoho obávám, můžu si dovolit ho ignorovat?

Předstírat, že neexistuje, protože je to hezké přání? Nebo je naopak chytré sledovat každý jeho krok, a poslouchat každé jeho slovo?

Odpovědi
elkon

Ano jistě, ale to neznamená, že jej nemůžeš třeba nepozorovaně sledovat. Pokud tě zajímá. Ale, nemusíš jej nijak kontaktovat.

Rokio

Pokud ti někdo vyhrožuje smrtí nebo se tě pokusí znásilnit, tak není ignorace na místě, ale je potřeba jednat. V prvním případě mu to rozmluvit a ve druhém bodě pomůže útěk či kopanec do rozkroku. Samozřejmě pak zavoláš policii.