Rokio

Když se někoho na něco slušně zeptám a dotyčná osoba po mně agresívně vyjede, kdo dělá chybu?

Položil jsem mé sestře důležitou otázku na kterou je potřeba znát odpověď (poznámka: Tento typ otázek nemůže být hloupý.) a ona pak byla na mě sprostá a agresivní.

Zeptal jsem se jí, co budeme dělat, až náš otec bude dědit nemovitost a jaké je podle ní nejlepší řešení.

Pokud jsem já udělal chybu, tak by mě opravdu zajímalo, kde jsem ji udělal. Řekl jsem jí to slušně, s nikým nemluvila a tuto otázku jsem ji položil poprvé.

Moje sestra řekla, že se jí to nelíbilo, protože ji štvu (poznámka: To slovu štvu řekla vulgárně).

Nejlepší odpověď
ivzez

Má tvoje sestra ráda babičku?
Uvědomuješ si, že ses jí zeptal na situaci po babiččině smrti?
Navíc na situaci, kterou ani jeden nemůžete nijak ovlivnit?

Otázky na budoucí dědictví si někdo může vysvětlovat
jako plánování, co bude po něčí smrti. Zemřeme všichni,
ale není nutné to nikomu tímto způsobem připomínat.

[Také by mne takové otázky štvaly.]

Další odpovědi
anonym

Tvé sestře se ani trochu nedivím a naprosto s ní cítím. Tobě prostě chybí sebemenší spetka empatie, podle toho co píšeš jednáš/mluvíš často velmi sobecky a zohledňuješ převážně jen svůj pohled na věc a své vlastní zájmy.

Chyba kterou si udělal a kterou zřejmě tvá sestra narozdíl od tebe vnímá je ta že se vůbec bavíš o děditství před smrtí svých příbuzných s cílem zajistit si z toho prospěch, je to hnus a morální bahno …

Mc Merkurion

… takovéto otázky nejsou vhodné, CHYBU NEDĚLÁŠ NIKDE, JEN JSI PROSTĚ JEŠTĚ NEDOSPĚL (pochop, říká se, že nemáš ještě rozum) …

… jen poznámka: naprosto ji chápu, ono totiž když člověk někoho opravdu štve, tak se to nedá říct jinak než vulgárně …

Drap

Zřejmě sestru opravdu štveš, proto nechce odpovídat