Minas

Když se někdo zeptá třeba jak často si čistíte zuby, ale zaznělo to tu před 3 rokama vadíí to ?

Další netradiční otázka odemne, nedávno jsem se ptal na váš nazor an pastu a jak si často čistíte vaše perličky. Zaznělo to tu před 3 rokama vadí to ? Do jaké míry váím to vadí? Mě to osobně vadí, když jde o stejnou věc, dejme tomu jak fungují diskety, ale když se někdo zeptá před 3 rokama na čím fotíte a dnes se zeptá znovu, tak to rád odpovím. A ano, mám zlozvyk psát před otazníkem mezeru.

Odpovědi
Awe

Mě to rozhodně nevadí.Tohle je alespoň otázka na kterou se dá odpovědět.
K tomu čištění…Já si dříve čistil zuby 3× /den, ale zjistil sem že i přesto mám zuby zničené,vylámané apod.Dneska už si čistím 1–2 /den. nemá cenu s tím ztrácet čas když s tím stejně nic neudělám.Hlavně ať mám ráno „čerstvý“ dech a zbytek už neřeším