lukas.zmizik

kdyz se nekam chystate, jste obleceni a obuti a vite, ze mate jeste 4 minuty cas. jak je nejlip zuzitkovat?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Zkontroluji,jestli mám všechno a ještě si raději zajdu na WC,protože vím,že jakmile vyjdu z domu,zaručeně zjistím,že mám plný moč.měchýř!

Další odpovědi
venkovan

To se mi ještě nestalo, abych měl 4 minuty čas. naopak, zásadně se čas nedostává, naštěstí nejsem král, tak mohu chodit pozdě.
A kdyby, tak to co hanny – zásadně si odpočinout a nabrat sílyna akci na porcelánovém křesle.

hanulka11

Já jsem raději všude o trochu dřív, takže pomalu vyrazím .