fortin

Když se něco podaří, někdo pokazí radost z díla.

Tak jsem po dlouhé době vytvořil hudební dílo. Ambientní hudbu která není příliš populární nebo není známá, nehraje se. Ale má vlastnost že v nápadech se meze nekladou. Myšlenku na skladbu jsem nosil rok. Včera jsem propálil kvůli nahrávání víc elektřiny abych ambientní hudbu prezentoval na Youtube. Po pár minutách zveřejnění se však objevilo oznámení o shodě třetích stran ohledně zvukové nahrávky. Jak mohli přijít na to, že jsem hudbu ukradl? Odkud? Ještě ji nikdo neslyšel. Po odeslání námitky proti nároku je video odblokováno. Co kdyby se našel nějaký ‚srandista‘ který by se chtěl soudit o nahrávku že je jeho, to musím jako důkaz schovávat projekt ve formátu .aup který má velikost 924 MB?

Odpovědi
Děda Louda

Tím, že ti to odblokovali, uznali svou chybu. Víc bych se tím nezabýval.

anonym

Ja to chci videt !!!! 🙂-iv-