KARI05

Kdyz se na me skoro furt kouka kluk, muzu se mu libit?

On skoro furt na me kouka ve škole a divne se usmívá muzu se mu líbit? gecco je mi to trapný vykecalo by se to po cely škole

Nejlepší odpověď
gecco

Jo jo, můžeš…
A nebo prave naopak…
😉
Se zeptej,ne???

Další odpovědi
lexx

Není náhodou krátkozraký ? říká se: co čumíš, frajere, chceš do ciferníku ?!
Jestli mě dožereš hele jsem bedna !

chachar1922

Kašli na kecy okolo. Žiješ jen jednou a takovýma blbinama si nekomplikuj život a řeš je hned.
Co tě zajímají názory druhých ? Žiješ svůj život podle nich, nebo podle sebe ? Kdybych se já měla takhle brzdit kvůli druhých, tak nezažiju svoje supr punková léta a že to stálo za to ! A bylo mi jedno co si kdo o mě myslí :)