aawes

když se na chlapa dívám nahoru citím jeho sílu a očekávám dobrou komunikaci a vzájemnou důvěru a podporu

co tím myslela poraďte

Odpovědi
Michal

To,co Vám píši,je možná hloupost,ale já jsem o této myšlence přesvědčen.
Jedná se o jakousi fascinaci mužským tělem,které Vás přitahuje a naplňuje silou.Navíc se může jednat o sexuální apetit,který máte dost vyvinutý(apetit -chuť)a ten ve vás vytváří pocity plnosti,síly a pocity naplnění.Nebo je to „jen“ prostá touha po sexu,kterou by měl muž plně uspokojit.Pozor!tou­ha a chtíč není totéž.To jen proto na vysvětlenou,aby jste se necítila dotčena.

LD75

„když se na chlapa dívám nahoru“ znamená ,že očekává člověka ,kterej se jednou postará o její rodinu,že dokáže bejt zábavnej a zároveň sám sebou.....a ne zoufalce co ji bude jen nahánět......ps: mrkni se na netu na „psychologie žen osho“ je tam malej odkaz ......skvěle napsaný…a pochopíš…musim uznat ,že sem se zasmál i dost pochopil :)