FlAsh_7

Když se mi zvýší příjmy, měl bych utrácet stejně jako předtím? Jak v takové situaci řídit rozpočet? Změnit, nebo nechat?

Odpovědi
dudu

Vytvářet nespecifikovanou rezervu nebo začít časově rozlišovat náklady příštích období. .

Emefej

Máš-li problém s přebytkem financí, rád ti poskytnu číslo mého účtu…

Zvidatel

Je to hospodaření s tvým majetkem a jsou to tvoje osobní finance. Pokud nevíš něco, tak triviálního… a na rady tady asi nedbáš podle typu stále se opakujících otázek .

Rokio

Pokud máš rezervu ve výši trojnásobku tvého čistého měsíčního příjmu, tak svoje přebytky posílej na stavební spoření a doplňkové penzijní spoření.

Jestli stavebko a penzijko využíváš maximálně efektivně, přispívej do investičního fondu, který si vybereš.