Zsnr

Když se mi myš vykadí na grafickou kartu, mám koupit novou?

19. Května 2022 jsem chtěl vyčístit můj počítač od prachu, všiml jsem si že na mě grafické kartě jsou bobky od nějaké havěti, netuším od jaké, řekněme že to bylo od myši, od té doby mi přijde že můj počítač je víc pomalý než já při běhání, což je fakt málo, mám koupit novou grafickou kartu nebo mám jen čekat a doufat?
A taky jsem si všiml že mám rezavý kabely jako zrzek, jak vyčistit pls?

Nejlepší odpověď
hapiky

Rezavé kabely nejsou od myši. Počítač mohou zpomalovat desítky věcí.
Když nechceš povolat odborníka, nezbývá než zálohovat svoje soubory, vymazat disk a znovu nainstalovat Windous a své programy. Pokud to nebylo softwarem, tak to bude hardwarem.