Avatar uživatele
zjentek

Když se městem projíždí na mašině okolo mladých děvčat, má se plynem na neutrál udělat správně hen hén, aby zamávala?

Neb jak jinak v Ostravě chápat že u každé lavičky obsazené slečnami neb jinak jejich hloučku, zpravidla vždy cíleně „vrnkne“ motorka projíždějící okolo přičemž děvčata okamžitě se širokými úsměvy mávají jako najatá.

Zajímavá 0 před 10 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

JJ ješitný blbec, udělá hen hen… pak mu děvčata pošlou „fakáče“..... 😛 Na křižovatkách všichni.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Takovou otázku může položit jen vymaštěný tydýt.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Dany, ze strany děvčat to nevypadá na fakáče ale spíše na přátelské pozdravy či vítání.

Avatar uživatele
da ny

@zjentek
No, leda by to souviselo s povrchností, jednoduchostí, vašich děvčat…
Tady to májí dívky v hlavě celkem „srovnané“ a OK 😛
Frajera s hen, heb. považují, za jednoduššího blba.....

Avatar uživatele
da ny

zjentek
Oprava : 😉
„Frajera“ s hen, hen, považují (děvčata zde), za trapáka a jednoduššího blba.....

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Avatar uživatele
zjentek

Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.

Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:

jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.

Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️

Nový příspěvek