Neb jak jinak v Ostravě chápat že u každé lavičky obsazené slečnami neb jinak jejich hloučku, zpravidla vždy cíleně „vrnkne“ motorka projíždějící okolo přičemž děvčata okamžitě se širokými úsměvy mávají jako najatá.
| Zajímavá 0 před 10 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
JJ ješitný blbec, udělá hen hen… pak mu děvčata pošlou „fakáče“..... 😛 Na křižovatkách všichni.....
| 0 Nominace Nahlásit |
@zjentek
No, leda by to souviselo s povrchností, jednoduchostí, vašich
děvčat…
Tady to májí dívky v hlavě celkem „srovnané“ a OK 😛
Frajera s hen, heb. považují, za jednoduššího blba.....
zjentek
Oprava : 😉
„Frajera“ s hen, hen, považují (děvčata zde), za trapáka a
jednoduššího blba.....
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
Jestli je cílem zaujmout a pobavit, tak mezi motorkáři se občas krátké „vrnknutí“ plynem používá. Ale dělat schválně hlasité „hen hén“ na neutrál kvůli pozornosti kolemjdoucích není každému sympatické – někdo se usměje a zamává, jiný to bude brát jako zbytečný rámus.
Pokud chceš zvýšit šanci na zamávání, obvykle funguje líp:
jet rozumně a bezpečně,
mít přátelský výraz,
lehce kývnout hlavou nebo zamávat rukou, když je to bezpečné,
nevyplašit okolí prudkým vytáčením motoru.
Takže „správně“ se to dělat nemusí. Když už vrnkneš plynem, spíš krátce a s mírou než jako konkurz na závodní paddock. 😄🏍️
| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2735 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1381 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1184 | |
| zjentek | 1176 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |