Rokio

Když se koupete, máte ve vaně kachničku?

Já ne. Koupu se pouze v teplé vodě a používám šampón a intimní hygienu.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ani kačenu, ani pipinu, už se ke mně nevejdou. Já se koupu výhradně v šampaňském a ani mě to nevychází moc draho. Když si lehnu do vany, stačí pár flašek a už to teče přepadem.

Další odpovědi
aliendrone

MÁM, čumíš, co?!? Tedy nevím jistě jestli je to kachanička (labuť to nebude, možná husička, protože je bílá). Neplave potvora, ale to pro mne není zásadní, důležité je, že má mnoho (hustě vložených) štětin a skvěle se s ní čistí pazoury, když se vrátíš z garáže apod. ;) :D :D

Kepler NEMŮŽE mít ve vaně kachničlku, protože už tam má VELKÉHO HADA! A s tím šampusem ho neber za slovo, to co tvrdí platí jen tehdy, když ho přehodí přes okraj vany, jinak mu stačí půl láhve! ;) :D :D

Malvína

Nemám. Naposledy v dětství. Koupu se také v teplé vodě. Ve studené by mi byla zima. Přípravky vypisovat nebudu, je jich hodně a střídám je.

marci1

Ne, jen „Kačera“. 🙂

autacek

S kachničkou jsem již ve vaně byl, teď ještě abych tam nemusel s houserem!