JájsemRaibek

Když se kotě narodí v kravíně, jak o něj pečovat?

Kočce se narodí kotě v kravíně. Máma kočka umře. Mlíka má kotě dostatek. Nezačne pak bučet? Neodkouká-neodposlechne to od svých adoptivních rodičů?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Ty srandisto, kotě přece nebude pít mlíčko od krávy, jak asi? Naučit se „cizí řeč“ ale některá kočka dokáže – tady začínají hnízdit havrani, děsně při tom krákají a můj kocourek je celkem úspěšně napodobuje 🙂

Další odpovědi
Děda Louda

Úplně stejně, jako kdyby se narodilo na zámku.

Drap

Určitě nezačne. Nejlépe takové kotě vychovávat tak, že dostane stravu a jinak se o něj víceméně nestarat.

Lucijej

Už vidím kotě, jak nadskakuje, aby dosáhlo na kraví cumlík :o)

JájsemRaibek

Tak kravička si lehne ne?

Lucijej

Která kravka při kojení leží?