hapiky

Když se komunisté čertí, znamená to, že ministr, potažmo vláda. dělají něco dobře?

Např. ministr zahraničí?

Odpovědi
Drap

Ne, neznamená.

Kepler

Ne nutně, ale často ano.

dudu

Objektivně je třeba uznat, že některé jejich reakce a připomínky mají logiku, avšak také platí, že příliš často testují hranici kam jim až jejich političtí protivníci dovolí manévrovat. Soudruzi jsou si ovšem také dobře vědomi, že v momentě ukončení podpory vládnoucí koalice svůj politický vliv ztratí a potažmo nelze ani vyloučit jejich vyřazení ze sněmovny.

autacek

Znamená to pravý opak. Estébákova vláda aby mohla vládnout, je založena na podpoře komunistů.

elkon

Ne, právě naopak.

hapiky

dudu: Vyřazení ze sněmovny? Jak?

dudu

V mimořádných či řádných volbách nezískají 5% voličů. Totéž hrozí i socanům a dakším stranám.

hapiky

autacek: Podpora komunistů neznamená stejný názor!

autacek

znamená to asi toliko – nebudeš-li dělat co se nám líbí, podpora skončí, sám již nic neprosadíš a nakonec půjdeš od válu