Michal Kole

Když se jde na ples či do divadla v těch „objemných“ šatech, že mají 1m v průměru jde se někde převléknout přímo na míst

např. na záchodě nebo je pro to extra cimra jak pro pány tak pro dámy ?

jet pro muže v kvádru autobusem je celkem bezproblémů,akorát budou někteří „divně“ koukat.

ale u ženy, už je to vzhledem k objěmu komplikovanější, že by se nevešla do sedadla nebo by si je zašpinila, pokud by navíc pršelo či padal sníh.

Nejlepší odpověď
anonym

Vzhledem k tomu, že jsem už četla i první Michalův příspěvek do diskuse, nevím skutečně co odpovědět. Nebyly ty plavací otázky lepší? Plesy a divadlo není skutečně prostor, ve kterém by se Michal orientoval. Bazén je bazén, ať je to už ve skutečnosti jak chce.
Doplňuji:
I parkoviště aut u marketů…

Další odpovědi
terry

Tvoje starosti bych chtěla mít.

M.

Jak jsi psal, kdykoli si můžeš jít na záchod. :D .. Jinak někde mají šatny :)

hanulka11

ale Michale s takovými šaty se v pohodě vejdeš do taxiku, či do auta popř. někdo jde pěšky má-li to naproti.

led

Michale, kdo jde takhle oblečen, má i na taxika a žena na takou akci nejde sama.
Když se musí převlýknout, uváděčky ji pomohou.
PS.
Na ples a do divadla se nechodí pít do bezvědomí, ani plavat.

Michal Kole

Bohemko, na dotazů týkající se plavání je možné mít neomezené a nekonečné množství.

Plavání lze probírat z každého úhlu v 4pi steradianu. (steradian je jednotka prostorového úhlu)

anonym

I tanec.

Michal Kole

každému se neche utrácet za taxíka nebo nemá nikoho důvěryhodného, aby ho odvetzl, když bude na „pokraji“ bezvědomí a neodveze ze srandy ho do cizího města přímo na záchtynou stanici nejlépe na druhé straně republiky a až se ráno probudí tak nebude věřit vlastním očím, kde to je a jak se tam dostal 🙂