Michal Kole

Když se jde do wellnes centra a vleze si do vířivky, jak je zajištěno, aby nějaké čuně tu vířivou vanu nezašpiní?

Já nikdy ve wellnes centru nebyl a ani tam nepůjdu o masáž nestojím, aby někdo na mě „hrabal“.

Já si odpočinu jinak, že si pustím televizi, dám si nohy na televizní stolek a na kuchyňské prkénko na posteli hrnek čaje – protože na měkké matraci, by mě hrnek nestál ve vertikální poloze

Pro pana Mazala: Když jsem nikdy ve wellnes centru nebyl, tak to nemůžu vědět ne ?

Pokud vadí špatná kategorie, tak kategorie Wellnes centra tu není ☹

Nejlepší odpověď
badisko

wow tak to nevis oco prichazis takova profi masaz…a odpocivam.. tak ze zapalim krb sednu si k nemu do kresla …valiju ci 12 letou chivasku otevru knihu a ctu..holt kazdej relaxujem po svem…

Další odpovědi
Drap

Stejně jako třeba v bazenu. Když je voda znečištěna, může se vyměnit.

nimbus4

Zpravidla se tato bezpečnost zajištuje nápisem: „Kolesovi vstup zakázán.“