štamgast

Když se firma prodává symbolicky za 1 korunu, opravdu prodávající obdrží 1 korunu?

Nejlepší odpověď
gecco

Jo – jinak by byla smlouva neplatná…
😉

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, i když je to jen „symbolická“ cena 1 Kč, kupující musí obdržet 1 Kč.:-)

anonym

Nejen firma ale i soukromá osoba. Prodal jsem zahradu za 1 Kč, ale kupující zapomněl částku převést, ve smlouvě uvedený účet. Postrašil jsem ho ve srandě exekutorem a obratem mi přišla 1 koruna + 0,50 haléřů úroků.

P.S. Geccovi jsem dal palec za to, že jeho odpověď je správná.

cochee

Nikoliv, marci, kupující musí DÁT, nikoli OBDRŽET jednu korunu ;)