Jak vidíte situaci, když se dva rozejdou a je tam dítě?

Říká se, že do stejné řeky se vracet nedá. Jsou situace, kdy se dva k sobě vrátí, takže to nějaký fungovat i musí, ale je to zcela výjimečné..

jak vidíte situaci, když se dva rozejdou a je v tom dítě? Které se ještě nenarodilo. Je tam pravděpodobnost, že by se dva (rodiče) k sobě ještě našli cestu, vrátili se a dali to zpět opět do kupy? Prý se říká, že hodně spojuje dítě a že to takhle i většinou bejvá, že se dva partneři k sobě vrátí už kvůli dítěti, které je spojuje.

Odpovědi
marci1

Na tuto otázku nelze odpovědět. Nenarozené dítě je může nakonec spojit, ale pokud se nemají opravdu rádi a neuvědomí si, že chtějí být rodina a být spolu, nedá se nic dělat.

bolak

Když je spojí dítě, znamená to že se k sobě vrátili jen kvůli dítěti.

Nejvíc spojují sdílené tragédie – nemoc, smrt, krize, tragický zážitek, situace blízká smrti, atp.

da ny

Souhlasím s marci1
Dítě může spojovat, ale také rozdělit!
Spojení jen kvůli dítěti pravděpodobně nebude zcela dobře fungovat.