Když se dívám na americké filmy…

… vidím,že ti,co nakupujií,vkládají nákup do papírových tašek.To nemají síťovky či jiné nákupní tašky?!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Mají i jiné tašky na nákupy,ale ty papírové dostávají aby když nemají tašky měli to kam dát a je to ekologické.

Další odpovědi
anonym

Jsou to ekologicke tasky a me chybi v CZ. Jsou i praktictejsi nez igelitky a hlavne , kdyz vidim jak si lide olizuji prsty na kazdou tasku u kasy … predtim meli ty prsty na voziku s milionem bakterii… ☹ ble.. -iv-

baghira

Jiný kraj – jiný brav.

hanulka11

navíc ty papírové jsou pevné

terry

Jsou levné a ekologické.
Ale – teď v Globu mají „igelitky“ a ty se pro krátké době rozpadnou samy.
Znám paní, co si bere vždy do zásoby a já si u ní doma všimla, že má na zemi cosi, a ony to rozpadlé globtašky 🙂.