Martuse011

Když se chci z mobilu pripojit na wifi, chce to po mne kod … ale kde ho zjistim?

Nejlepší odpověď
Alesh

od poskytovatele dané wi-fi sítě

Další odpovědi
led

Pokiaľ sa napájate na chránenú wifi sieť (symbol visiaci zámok), musíte poznať heslo. Správca siete vám ho za poplatok povie. V prípade free wifi (voľnej nechránenej siete) heslo nepotrebujete.
Napríklad v Prahe na Hlavnej železničnej stanici máte free-wifi pripojenie na informácie o Prahe, ale na zvyšok internetu už musíte posnať heslo. Tzv. kombinovaná wifi-sieť