Rokio

Když se chci registrovat na webech, tak jméno Rokio někdy bývá obsazeno. Je to tím, že ho používají, protože mě znají?

Myslím tím, že uživatelé internetu znají mě pod přezdívkou Rokio na jednom, či více webech, a tak se inspirují a využijí ho pro pojmenování svého účtu na jiné webové stránce, kde žádný Rokio není.

Nebo lidé používají toto uživatelské jméno po jiném známějším Rokiovi, či se jedná o náhodu, nebo další lidé použili toto uživatelské jméno jako odvozeninu od Rock Leeho, či jiné postavy?

Nejlepší odpověď
Kepler

je to náhoda

Nevím sice, jakého původu ten nick je a co má představovat, ale tatáž věc může napadnout i jiné lidi. Taky se mi kdysi přihodilo, že když jsem si zakládal mailovou adresu, tak mi to nahlásilo, že tato adresa je už obsazena.

Další odpovědi
pan Straka

jsi vedle, moc si fandíš, Rokio