Kelt

Když se chci po nějaké době vrátit k tomu, co jsem dělal před x lety, podle čeho se řídit?

Samozřejmě, je toho hodně. Hudba, jazyky a pod. Například jsem si hrál na kytaru jednoduché skladby podle školy pro kytaru, stejné například v jazycích. Kdysi jsem se učil, psanému textu celkem rozumím. Německy, anglicky. Začít od úplného začátku , dnes jsou jiné učebnice, než které byly před více než 25 lety. Máte zkušenosti? I když každý je jiný subjekt. Každopádně rada nemůže škodit. Děkuji.

Odpovědi
Kepler

U mně třeba jazyk, který jsem se kdysi chtěl naučit jako samouk. Začal jsem znovu od píky, abych si to osvěžil. Zpočátku to opáčko šlo rychle, ale brzy to začalo váznout, takže jsem se to učil znovu. Jinak to asi nejde.

led

Vrátiť sa do minulosti so súčasným myslením a skúsenosťami.
To, čo si sa naučil, sa rýchlo vráti (obnoví) a čo si sa nenaučil, sa musíš naučiť…
to je jediná rada