Rokio

Když řekneme Helen Parr, natahovací ženě, že je pěkně elastická, je to urážka, nebo pochvala?

A co když to řekneme jiné ženě? Co myslíte?

Odpovědi
Mc Merkurion

… tak na todle ti správně odpoví na Alík.cz … ale jestliže je elastička (http://www.pos­tavy.cz/helen-parr/ ) , tak to bude asi fakt, a ne pochvala či urážka …

Hans51

Nějak si nedovedu představit, jak bych měl komunikovat s animovanou postavou. A jsem za to vlastně rád, protože kdybych věděl jak, případně s ní komunikoval, byl bych asi na drogách a to se mi moc nehodí.