Zvědavý

Když půjdu na pracovní pohovor budou po mě chtít výuční list i s vysvědčením o závěrečné zkoušce ??

Nebo jim bude stačit jen výuční list ? díky
A v případě přijetí vyučnák i s výzem o závěrkách ano nebo ne ?

Odpovědi
gecco

Na pracovním pohovoru po tobě žádný doklad chtít nebudou – to až v případě tvého přijetí.
______
Cituji Školský zákon: „Dokladem o dosažení středního vzdělání s výučním listem je vysvědčení o závěrečné zkoušce a výuční list“…
Takže pokud budeš prokazovat své vzdělání, musíš předložit obé.

ivzez

Na pohovoru sice většinou ne, ale přesto bych si vzala obojí.
Co kdybyste se rovnou na místě dohodli a uzavřeli pracovní smlouvu
(i to se občas stává)?