bolak

Když promazávám cookies…

…jde zablokovat cookies z určitýho servru proti smazání? Aby se mi smazaly komplet všechny, až na tyhle jedny, který by to při výmazu vynechalo?

Odpovědi
beer

Zkus to v CCleaneru. Z nalezených cookies ke smazání vyber jen ty, které smazat (nesmazat).

bolak

Ukládaj se cookies na disk jako normální soubory? Není možný je pomocí nějaký programu bloknout proti smazání?

bolak

beer: nejde, u většiny nalezenýho bordelu to takhle funguje, ale u cookies zrovna ne.