popcorn

když připojím webku jak nainstalovat aby šla? :D

no když připojím webku oběví se mi tam nějáká nabídka a já nevím co všechno tam mám zmáčknout můžete mi prosím poradit? předem díky

Odpovědi
Bedy

První věc – co je to za kameru (výrobce+model)?
Druhá věc – ke kameře bylo zřejmě CD. Stačí ho vložit do mechaniky, zavřít menu, píchnout do počítače kameru, objeví se Průvodce přidáním zařízení, tam kliknete na vyhledat ovladače, průvodce si to najde na tom CD, ovladače se nainstalují, restartujete počítač a kamera pojede.