žolik

Když přemýšlíme tak přemýšlíme ve slovech jak ale přemýšlí hluchoněmí lidé

Nejlepší odpověď
anonym

Neznam nikoho , ale myslim si , ze premysli uplne stejne jako my…oni vsechny slova umi . Umi vsechno napsat a znakovou rec. Ale vim , jak to myslis. Myslim , ze si neumi v duchu " rict " nase hacky a carky a tak .. ale nejak asi premysli … zajimava otazka. -iv-

Další odpovědi
chudst

Pokud jsou jen „hluchonemi“, daji se predmety naucit vizualne – a k nim priradi znak znakovou reci. Pote premysli a uci se obdobne jako my.

Spise by me zajimalo, kdyz jsou lide hluchoslepi.

Katusa

Myslím si, že není pravda že ve slovech přemýšlíme, pouze jimi své myšlenky formulujeme a vyjadřujeme