Rokio

Když předškolák jde do přípravné třídy, tak to svědčí o jeho lepší inteligenci?

vysvětlení: Přípravná třída je těžší než mateřská škola, takže toto dítě má logicky větší potenciál být chytřejší a úspěšnější v životě.

Myslíte si, že mám pravdu, nebo říkám blbosti?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… přesně naopak, neříkáš blbosti, jen nemáš pravdu „Přípravné třídy jsou určeny zejm. dětem s odkladem školní docházky, kterým školské poradenské zařízení přípravnou třídu doporučí. Cílem je, aby dítě mohlo následně lépe uspět ve vzdělávacím procesu základní školy. Jedná se o děti, u kterých je předpoklad, že zařazení do přípravné třídy vyrovná jejich vývoj.“ http://www.zska­terinky.cz/in­dex.php/skola/in­foservis/pt-info