Rokio

Když předjedete třetího, kolikátý v ten moment budete a na kolikátém místě skončíte v cíli?

zdroj obrázku: pixabay.com – https://pixaba­y.com/cs/photos/go­kart-motok%C3%A1rov­%C3%A1-motok%C3%A1rov­%C3%A1-dr%C3%A1ha-4852767/

Nejlepší odpověď
iceT

Když předjedu třetího, budu třetí já. A když se budu hódně snažit, třeba budu i druhá nebo dokonce první.

Další odpovědi
Kelt

Taková otázka už byla mnohokrát položena. Sice se tam mluví o druhém, ale formálně je to stejné.

MasterGames

Třetí, ne ?

marci1

V ten moment budu třetí a v cíli budu na takovém místě, jak se mi bude dařit. 🙂