autacek

Když potkáte na ulici policistu, nebo uvidíte policejní auto, co Vás jako první napadne ?

Nejlepší odpověď
anonym

jiná odpověď

Jedou policajti…

Další odpovědi
Damiana

jiná odpověď

Jestli ho neznám. Dost beng jsou (současní nebo bývalí pacoši:-)
(Nebo naopak manželé či partneři klientek:)
Anebo se známe „přes“ sebevrahy":-))

badisko

jiná odpověď

coby nic …noc si jich nevsimam proc bych mel …;)) bych si musel pokladat stejne otazky treba u zedniku .pokryvaci ..zahradniku ..to uz si spis vsimam popelaru ..:D kdy je treba vyvest popelnici …:D atd ..je to jejich prace a ikdyz obcas prudi tak k tomu maj sve duvody …kdyby neprudili tak to nejsou policiste …ale jen panove a damy ve stejnokroji …

zeeue

jiná odpověď

„Koukaj na mě proto, že mám zrovna tričko s výstřihem …nebo na mě koukaj kvůli něčemu jinýmu.......­..?“ :D

Reezo

nechává mě to chladným

Doplňuji:
Jelikož jsem byl sám u policie, tak mi nedělá to nedělá problém. Je třeba si uvědomit, že i policista je člověk, který má běžné problémy jako my ostatní. Jen jeho náplní práce je dodržovat a hlídat dodržování zákona.

Když už dojde na pokuty, tak jsou velice symbolické a zanedbatelné. 🙂

anonym

nechává mě to chladným

Pokud jsem za volantem, jezdím tak, abych neměl důvod pro špatné svědomí, např. na absenci svícení spíše bliknu protějškům, že si zapomněli rozsvítit.

A při pěším potkání – podobně, jako Damiana. Copak u vás nemáte akce „Poznej svého strážníka“?, kdy webovky MČ publikují fotky i GSM spojení u každého rajónu.
Také jich pár znám, takže spíše hodíme řeč, kde zas dnes operují bezdomáči a protože jako člen komisí participuji na komunitních plánech, tak s jejich veliteli koordinujeme zlepšování vzájemné spolupráce, pořádají nám tématické Akademie seniorů, kurzy sebeobrany a spoustu dalších aktivit.
Horší je, že nemají páky na zloděje kovů a mají značné mezery v oblastech domácího násilí, kyberkriminality a dalších aktuálních palčivých problémech.
Model z 1. republiky, kdy každá čtvrť měla svého strážníka, jehož všichni znali a měl nejen autoritu, ale hlavně znal své místní „hříšníky“ asi přece jen měl něco do sebe.

ten který je

už jdou po mě !

Medulienka

už jdou po mě !

Doplňuji:
Nemyslím na nic a snažím se chovat zcela nenápadně, ale asi bych spíše jako první vzbudila nějaké podezření. S policií ovšem nemám a zatím jsem ani neměla žádné problémy.

zjentek

jiná odpověď

nic ..ale cítím takovou divnou tíseň

GM

otázky jako svítím, jsem připoután, či nejedu moc rychle ?!

jáára

už jdou po mě !

kavac

jiná odpověď

Doplňuji:
Od nadřízených zase dostali za úkol vybrat co nejvíc pokut a doplnit státní kasu.

Funna

otázky jako svítím, jsem připoután, či nejedu moc rychle ?!

protože občas zapomenu rozsvítit (minule mě na to upozornil policista naštěstí jen tak, že při projíždění kolem něj na mne kývl a ukázal na světla .-), poutat se sice poutám, ale u rychlosti si nejsem nikdy jistá, jestli by mi něco nenaměřili…

Hakunamatata

už jdou po mě !

wertos1

pomáhat a chránit

Klára K.

už jdou po mě !

Když jsem v roli chodce:
Běž, nekoukej na ně, běž, nezastavuj se…
Doplňuji:
Ale neberte to, jako že jsem zločinec, to je prostě instinkt, mít respekt z policie. 😁

Ondrej01

jiná odpověď