Rozamunda

když pošlu někomu sms nebo někomu volám tak jakýmu operátorovi jdou peníze z mýho kreditu ?

tomu mýmu operátorovi a nebo tomu druhýmu operátorovi ?

Nejlepší odpověď
beer

Tomu tvému.

Další odpovědi
Jsemtady

Tvemu. Pokud ale placene sms typu superstar/jizdenky tak i te firme. Mno a operatori maji mezi sebou terminacni poplatky, takze nejakej poplatek za hovor i druhemu. U mezinarodnich hovoru cast od hranic plati druha strana tomu cizimu.

uccello

Mělo by to jít jen tomu tvému.

conquest

Kdyz posles SMS na jineho operatora, tak jdou penize tomu druhemu operatorovi, stejne tak i s volanim. Jmenuje se to propojovaci poplatek.