když polikam sliny ..

když polikám sliny cítim jako by mi praskalo v uších nevite co to je ?
Doplňuji:
nebolí ale, jako by mi praskly uši a www nejsem ve škole mužu si psat jak chci!!!

Nejlepší odpověď
www

Nejsem lékař, tudíž nevím.
Rada je: moc se nepozoruj, sliny nepolykej a věnuj se spíše češtině. A další rada: zeptej se svého lékaře 😉
Doplňuji:
Jistě, můžeš si psát co chceš, dokonce i ve škole. Ovšem, já taky 😁

Další odpovědi
briketka10

při polykání ti praská v čelistech,
proto cítíš praskání jakoby v uších..
Doplňuji:
děje se tak skoro každému
z nás mě jen u pravé čelisti :)

zjentek

to mi dělá taky, nic to není, nevnímej to, bude ti to praskat celý život . Je to stejná samozřejmost, jako když při brekotu cítíš mokro na tváři, nebo když při kakání cítíš, že tě něco tlačí do zadku ,)

anonym

Pokud při polknutí slin bolí v uchu, může se jednat o počátek zánětu středního ucha. Tak nějak u mne začínaly problémy se zánětem.
Doplňuji:
Zkus si zacpat noc a foukej ním.