lukas.zmizik

když policista přistihne sám sebe že spáchá přestupek, je taky povinen si udělit pokutu?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě, policista měří všem stejně.

Další odpovědi
honza19hk

ano otázka je zda to udělá.

odik

O jaký přestupek se jedná? Některé přestupky je možné řešit pouze domluvou (záleží na policistovi, jak situaci posoudí a zda udělí pokutu nebo jen domluvu). Co zvolí u sebe (či jiného kolegy) je asi jasné …

anonym

Měl by, ale tady využije práva vypovídat proti sobě, takže si nic neudělí.

marci1

Ano. Otázka je, jestli sám sebe při přestupku někdy přistihne.