Když polévku, tak do misky, nebo hlubokého talíře?

Z čeho raději konzumujete polévku?

Nejlepší odpověď
Drap

Je mi to úplně jedno. Hlavně když je polévka k jídlu.

Další odpovědi
anonym

Doma z polévkové misky, na návštěvě z hl. talíře a v přírodě z ešusu.

sesednizkola

Z misky mi sice chutna vic, ale mame doma takove miskotalire.

kodl67

Já ze skleněné misky o objemu cca 1/2 l

Lamalam

K obědu zásadně do hlubokého talíře. Přesnídavkovou do misky, venku do ešusu.

gecco

Z misky (ideálně nahřáté) – vzhledem k vyšší vrstvě pomaleji chládne a déle se lépe nabírá…
😉

quentos

Do hlubokého talíře, do misky se vejde prd…

anonym

Doma vždy do hlubokého talíře, když jsem chodil v práci na obědy, tak tam ji dávali do misek.

arachis

Vývary z talíře a ty hustější z misky.

ReHu

Z misky.
S talíři teď nevím co, vyhodit se mi je nechce a nikdo z nich nejí.

Quentos, asi máš tu nesprávnou velikost misek 🙂

Martinuss

z 1/2l hrníčku, vydrží déle teplá

ivzez

Z misky nebo z hrnku.