sesednizkola

Kdyz pojedu do Vídně vlakem, najdou u mě drogy?

Dejme tomu , ze bych si chtel vzit treba 4 extaze abych tam mohl taky kromě žraní řízků a chození po památkách ochutnat jejich noční život. Cestou je mozne, ze me zastavi a prohledaji, popripade co mi hrozí? Osobni spotreba hned nebude pasovani s desetiletymi tresty? Dale me zajima, jestli si sebou muzu vzit bednicku piva do vlaku pres hranice? Chtel bych tam prijet uz nalitej

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Slušivé tepláky přeju:-)))
Převážení drog přes hranice je podstatně vyšší §:-)) A taky trest:-)
Sazbu hledej v trestním zákoně:-)

Ve vlaku chlastat nemůžeš, leda v jídeláku, jedou tam i jiní a těm smrad z alkoholu může vadit:-)

Další odpovědi
setapouch

Pro podmínky dovozu je nejlepší kontaktovat příslušný zastupitelský úřad cílové země.

http://www.bme­ia.gv.at/cz/vel­vyslanectvi/pra­ze.html
http://www.bme­ia.gv.at/cz/vel­vyslanectvi/pra­ze/rady-a-informace/cestujeme-do-rakouska.html

marci1

Drogy přes hranice ? To myslíš vážně ? ☹