dáma z ČR

Když píšu sloh nejdříve je osnova a poté název? nebo naopak?a do osnovy se píše i úvod,stať a závěr?

Nejlepší odpověď
annas

První podzimní den
Popis, Úvaha, Vypravování – uvede se zadaný slohový útvar

Osnova
Úvod – 1.
Stať – 1.
2.
3.atd.
Závěr – 1.

Osnova může mít i jinou formu, záleží na zvyklostech vyučujícího.

Další možnost
Osnova
1.
2.
3.
4.
5.

Osnova je důležitá u každé práce, vyžaduje se i u písemné maturitní zkoušky. Podle osnovy lze obsah promyslet.

Další odpovědi
WeeBear

Co jsme psali sloh my, tak jsme osnovy nepsali, důležité bylo, aby byla správně v textu. Nebo se mýlím?

Koooky

U maturity již osnova být nemusí. Ve škole teď záleží jen na učiteli jestli ji bude chtít.