Když píšu otázku, mám Vám tykat nebo vykat?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle netikety zásadně tykání.
Těch pár netýkavek, co jsou cimprlich, hajsaví a nedůtkliví či podobně postižení, se vždy ozvou.
Cca 147 uživatelů tady už ví, že jedinou výjimku má -iv-, ta za to nemůže, je to u ní druh nemoci a nezaviněná deviace. Zase se snaží rehabilitovat a kompenzovat to obohacující a ozvlášťňující bezelstností.
Pokoušeli jsme se nezištně pomoci, ale byli jsme nuceni pro beznadějnost rezignovat.
Lékařskou pomoc odmítá a jeden specialista po seznámení se s jejím případem, v hysterickém šoku utekl.
P.S. Muzeum kuriozit projevilo zájem o posmrtnou expozici v lihu.
Doplňuji:
Já přeci jenom ojediněle vykám v právních odpovědích na otázky anonymů ve zjevně tíživých životních nebo sociálních situacích, kteří sem přišli náhodně a neznají tudíž zdejší panující atmosféru.

Další odpovědi
hanny 2

Otázku píšeš přece všem,ne jenom jednotlivci,tak není co řešit!
Doplňuji:
Ale jinak mi klidně tykej!

hanulka11

klidně tykej , na netu je to běžné

dědapetr

Tykat i podle mě.

anonym

Daginko , az vas lituji. vy z toho dnes budete mit peknej bo… 🙂
Na internetu se tyka a jedina asi vykam a budu vykat , ale zaroven chci , aby jste mi vsichni tykali … je to na psychiatrii ( tedy u me ) a asi se vazne objednam. ! 🙂 -iv-

Alesh

Nedávno se to tu řešilo. Mně vykej, ostatním tykej. Já ti budu taky tykat. 🙂

DDarent

na tom nezáleží!!!!!
ale když odpovídáte a ,,otázka'' vám vyká tak vykejte taky........ když vám tyká tak tykejte taky, ale když vám budík ťiká , tak radši netikejte!!!!!