jirka F

Když pijete alkohol, vychutnávate si jej, nebo chlastáte stylem „ať to mám hned v sobě“?

Píšu z mobilu, takže budou asi chyby v textu, ale myslím to s vámi dobře.

Nejlepší odpověď
quentos

„Chlastat stykem“ je dobrej překlep, to je zřejmě nejpříjemnější varianta, ale tu neprovozuju.
Většinou si ho vychutnávám (s muzikou a/nebo ve společnosti), ale pokud mám velkou žízeň, hodím do sebe pivo klidně i na ex. Pak si musím dát druhý na chuť… :{D>

Další odpovědi
Tw!st

Už jsem téměř úplný abstinent, ale když už tak záleží. Někdy piješ něco dobrého co si vychutnáváš a někdy se chceš jen co nejrychleji dostat do „stavu bez tíže“.

aliendrone

Jak kdy, jak s kým a jak co. :)

Drap

Nepiji alkohol

Kelt

To záleží na tom, zda jsem sám, nebo ve společnosti, kde se alkohol konzumuje. Teď jsem si koupil Tullamore Dew, ale ještě jsem to neotevřel. Taky jsem si koupil lahvové pivo, a jedno jsem si otevřel, abych zapil klobásu, kterou jsem měl. Další lahve jsem zatím neotevřel. Na Štědrý den jsem otevřel Rychlé špunty, neměl jsem náladu a chuť. Ale asi bych si to měl vychutnat. Zkusím na to myslet.

Mc Merkurion

… jak kdy, kde, s kým, co a proč …

Kepler

Nelámu to do sebe za každou cenu, musí mi to chutnat. Když vodku, tak s ananasovým džusem nebo Bloody Mary, když víno tak Rulandské šedé nebo polosladké perlivé, když rum, tak Baccardi é cola. No, někdy stačí tuzemák s kofolou.

zjentek

Vychutnávám. Mnoho… a hodně dlouho. Prostě stylem „ať to mám hned za sebou.“ Tu realitu. (;

(Tak dík žes mi zrobil chutě… Dneska jsem nechtěl, ale fčil si musím nalejt, fakt dík… ); )