Avatar uživatele
jirka F

Když pijete alkohol, vychutnávate si jej, nebo chlastáte stylem „ať to mám hned v sobě“?

Píšu z mobilu, takže budou asi chyby v textu, ale myslím to s vámi dobře.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1553 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

„Chlastat stykem“ je dobrej překlep, to je zřejmě nejpříjemnější varianta, ale tu neprovozuju.
Většinou si ho vychutnávám (s muzikou a/nebo ve společnosti), ale pokud mám velkou žízeň, hodím do sebe pivo klidně i na ex. Pak si musím dát druhý na chuť… :{D>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tw!st

Už jsem téměř úplný abstinent, ale když už tak záleží. Někdy piješ něco dobrého co si vychutnáváš a někdy se chceš jen co nejrychleji dostat do „stavu bez tíže“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Jak kdy, jak s kým a jak co. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nepiji alkohol

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

To záleží na tom, zda jsem sám, nebo ve společnosti, kde se alkohol konzumuje. Teď jsem si koupil Tullamore Dew, ale ještě jsem to neotevřel. Taky jsem si koupil lahvové pivo, a jedno jsem si otevřel, abych zapil klobásu, kterou jsem měl. Další lahve jsem zatím neotevřel. Na Štědrý den jsem otevřel Rychlé špunty, neměl jsem náladu a chuť. Ale asi bych si to měl vychutnat. Zkusím na to myslet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jak kdy, kde, s kým, co a proč …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Nelámu to do sebe za každou cenu, musí mi to chutnat. Když vodku, tak s ananasovým džusem nebo Bloody Mary, když víno tak Rulandské šedé nebo polosladké perlivé, když rum, tak Baccardi é cola. No, někdy stačí tuzemák s kofolou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Vychutnávám. Mnoho… a hodně dlouho. Prostě stylem „ať to mám hned za sebou.“ Tu realitu. (;

(Tak dík žes mi zrobil chutě… Dneska jsem nechtěl, ale fčil si musím nalejt, fakt dík… ); )

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek